Uczennica klasy 1a Iga Kretkowska w dniu 24 maja odbierała nagrodę w Warszawie za zajęcie III miejsca w I kategorii wiekowej w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży Szkolnej pod hasłem „Mój las”. Była to już XXXVI edycja tego konkursu. Iga w podróż do Warszawy wybrała się ze swoją mamą P. Katarzyną Kretkowską. Uczennica naszej szkoły miała okazję podziwiać uroki naszej stolicy. Był to dzień pełen wrażeń. Jeszcze raz gratulujemy!
Najnowsze aktualności
Archiwum
2026-06-11 11:01:51
Sukces w 43. Powiatowym Konkursie Poezji
2026-06-03 09:43:13
Sukces naszych uczennic w XXXIII Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody i Parku Krajobrazowym „Dolina Słupi”
2026-06-03 09:42:05
📢 Komunikat: Zwrot kluczy do szafek oraz podręczników szkolnych
2026-06-01 08:38:28
Gala Konkursowa Międzynarodowego Konkursu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Witkacy. Napisane dzisiaj”
2026-06-01 08:24:44
Dzisiaj Wasze święto - Dzień Dziecka!
2026-05-29 12:37:40
„Slalomem po sukces – czwartoklasiści na egzaminie!”
2026-05-29 07:51:01
Wycieczka do Czołpina w ramach projektu „Regionalne wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w pomorskich szkołach”
2026-05-28 08:12:02
Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki w klasie drugiej
2026-05-27 11:36:33
HARMONOGRAM DYŻURÓW WAKACYJNYCH
2026-05-26 10:27:52
Konkurs plastyczny ,,Eko-wieś dawniej i dziś''
Archiwalna wersja strony
2023-06-02 12:17:15







